O projektu

Chystáte se koupit nový motocykl, skútr, čtyřkolku nebo automobil a chcete si před koupí otestovat jeho jízdní vlastnosti? Nebo prostě jen nemáte čas a peníze na nový stroj, ale přesto byste rádi s partou kamarádů přes víkend vyrazili na vyjížďku?

Rezervujte si jízdu!

Smyslem serveru Demojízda.cz je zkrátit čas hledáním vhodného stroje, který je připraven k zapůjčení na stránkách dovozců, prodejců, bazarů a motopůjčoven a nabídnout na jednom místě přehledný výpis strojů s možností rychlé rezervace. Žádné zdlouhavé volaní, hledání a nutnost registrace. Zde můžete během chvíle vybrat podle vašich parametrů a vzdálenosti stroj o který máte zájem a firma vás bude následně  kontaktovat a potvrdí vaší rezervaci.

Stačí tedy tři kroky:

  1. Vyberte si stroj o který máte zájem na demojízdu.

  2. Projeďte a vyzkoušejte jeho vlastnosti.

  3. Následně vraťte nebo se domluvte na koupi nového stroje.

 

Podmínky pro firmy

  • Zdarma stroje vložíte nebo rychle exportujete z webu Motorkáři.cz. Platíte jen provizi 10% za proběhlé demojízdy.
  • Po přihlášení máte v administraci přehledný kalendář testovacích jízd a možnost správy vašich strojů na demojízdu, včetně podmínek pro tyto jízdy.
  • Zájemci o demojízdu stroj rezervují a vy jízdu v daný termín ve své administraci potvrdíte.

Časté dotazy

Otázka: Jak budete postupovat v případě, že demojízda neproběhne? Bude se také účtovat provize 10% z jízdy?

Odpověď: Ne, když jízda nebude, tak nebude ani provize. Bude na vás, jestli nám řeknete pravdu a v systému tu jízdu potvrdíte, že proběha nebo v systému označíte, že byla stornována a samozřejmě se nebude účtovat ani provize. V případě zjištění, že jízda proběhla, ale nebyla do systému nahlášena si vyhrazujeme právo vyloučit firmu z projektu Demojízda.cz

Otázka: Kdy bude probíhat vyúčtování demojízd?

Odpověď: Ve Vaší administraci máte položku "fakturace", kde jsou všechny proběhlé demojízdy vypsány včetně provizí. Ty budou následně fakturovány jednou za rok.

 

Kontakt

Provozovatel serveru Demojízda.cz je firma MOTOportal, s.r.o., která provozuje úspěšné portály www.motorkari.cz a www.quadmania.cz .

MOTOportal, s.r.o.
Ocelářská 392/9, Praha 9, 190 00
IČ: 24797707
DIČ: CZ24797707

Server Demojízda.cz žádné motocykly ani skútry nepůjčuje. Funguje jen jako zprostředkovatel mezi uživatelem a firmami, které motocykly nabízí.

Telefon: 720 345 192 (PO-PÁ od 8:30 do 16:30)

E-mail: info@demojizda.cz